Kollégiumok közötti városismereti verseny
Fotózz, szelfizz, sétálj, tanulj! 2023. március-áprilisban iskolánk kollégiuma egri városismereti játékot indított.

A kérdéseket internethasználattal egybekötve, a belvárosi helyszíneken sétálgatva lehetett megválaszolni, a korosztály által szívesen használt szelfi és fényképezés műfajával. Témáink kapcsolódtak a helytörténethez, pl. egri árvizek, de nemzetünk történelméhez is, mint a ’48-49-es forradalom és szabadságharc, vagy II. Rákóczi Ferenc fejedelem. Iskolánk és kollégiumunk szép tortákat és egri útikönyveket adott emlékbe a velünk együtt játszóknak.

A kalandokban velünk tartottak: Ács Doroti, Laki Vivien, Géczi Dominika, Hidvégi Lili, Bereznai Laura, Katona Jázmin, Zakhar Evelin és Vass Dániel a Kossuth Kollégiumból,

valamint Benőcs Marietta, Szkálosi Csaba, Ország-Varga Gergely, Sólyom Tas Etele, Steiner Lilla, Oláh Gabriella, Deák Alexa és Balog és Liliána Roxána a Sárvári Kollégiumból.