Technikus tanulóink újabb sikere!

Technikus tanulóink újabb sikere!

Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye

Kihirdették a 2020/2021. tanévi Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye I. interaktív fordulójának eredményét. Iskolánkból két tanuló indult a megmérettetésen Vendéglátóipari ismeretek tantárgyból. 

Az elődöntőben induló 222 versenyzőből KOVÁCS KRISTÓF a 14. helyen, BÁNYAI ESZTER a 27. helyen végzett. Mindketten a 12. A osztály tanulói. 

A versenybizottság döntése alapján a legjobb 40 tanuló bekerült a II. fordulóba, az írásbeli döntőbe, melynek előre meghirdetett időpontját a járványhelyzet miatt az előzetesen kihirdetett időpontról elhalasztották. 

Gratulálunk az eredményekhez és további jó felkészülést kívánunk!