“Tiétek a jövő” konferencia

Az iskolánk szőlész-borász tanulói 2019.12.06-án részt vettek a AGRYA Fiatal Gazdák Magyarországi Szövetsége által szervezett “Tiétek a jövő” elnevezésű konferencián, a budapesti Park Inn by Radison Hotelben. A rendezvény elsődleges célja, agrár-szakképzésben résztvevő fiatalokat segíteni az agráriumban való elhelyezkedésben valamint egyéni gazdálkodás beindításában, ezáltal csökkenteni a pályaelhagyók számát.

Az iskolánk szőlész-borász tanulói 2019.12.06-án részt vettek a AGRYA Fiatal Gazdák Magyarországi Szövetsége által szervezett “Tiétek a jövő” elnevezésű konferencián, a budapesti Park Inn by Radison Hotelben. A rendezvény elsődleges célja, agrár-szakképzésben résztvevő fiatalokat segíteni az agráriumban való elhelyezkedésben valamint egyéni gazdálkodás beindításában, ezáltal csökkenteni a pályaelhagyók számát.